Taze Yöre, doğrudan üretildiği yöreden gelen, doğal ve sağlıklı gıda ürünlerinin, yerel üreticilerden satın alınabileceği, online pazar yeri platformudur.

Taze Yöre'de sadece, 'Gıda Üretim İzni' olan, tescilli marka sahibi, yöresel gıda ürünleri üreticileri ya da tescilli markaları için, üretim izni sahibi üreticilere üretim yaptıran, vergi mükellefi, Esnaf/Sanatkar ya da Tacir/Sanayiciler mağaza açabilir, platformumuz üzerinden satışını yapmak istedikleri ambalajlı ve markalı ürünleri ücretsiz olarak listeleyebilir ve kolayca satış yapmaya başlayabilirler.

Üretim izni olmayan kişi/kurumların, gıda toptancısı, dağıtımcısı, perakendecisi gibi aracıların, markasız ya da açık gıda satışı yapanların, platformumuzda mağaza açmasına izin verilmemektedir.

 

Eğer siz de yukarıdaki koşulları sağlıyorsanız ve kendi yörenize ait ürünler üreten bir aile, çiftlik, mandıra, kooperatif ya da işletme iseniz, hemen tazeyore.com'da ücretsiz olarak mağazanızı açın. Ürünlerinizi tüm Türkiye'ye doğrudan satmanın mutluluğunu yaşayın.

 

 

Ücretsiz Mağaza Açın